תנאים והגבלות

תנאים והגבלות עבור  icities.com

תנאים והגבלות אלה מתארים את הכללים והתקנות לשימוש באתר האינטרנט של icities.com.

הנ״ל מנוסח בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד אך מתייחס לכלל המינים והמגדרים.

על ידי גישה לאתר זה, אנו מניחים שאתה מקבל את התנאים וההגבלות הללו. אל תמשיך להשתמש ב-icities.com  אם אינך מסכים לקחת את כל התנאים וההגבלות המופיעים בדף זה.

 1. הסכמה לתנאים:

על ידי שימוש ב – icities.com אתה מאשר שאתה מקבל את התנאים וההגבלות האלה ומסכים פעול לפיהם. אם אינך מסכים לתנאים אלה, אין להשתמש באתר האינטרנט שלנו.

 1. מדיניות פרטיות ונתוני משתמש:

מדיניות הפרטיות שלנו מפרטת כיצד אנו מטפלים במידע שאתה מספק לנו, כולל מספר הטלפון שלך ונתוני אימות . אתה מסכים לאיסוף, שימוש ושיתוף של הנתונים האישיים שאתה ממלא, לרבות למטרות אימות ומאפשר לשירותים אחרים כמפורט במדיניות הפרטיות שלנו.

 1. רישום ואימות:

כדי להשתתף בסקרים או לגשת לתכונות מסוימות של icities.com, ייתכן שתידרש להירשם ולספק מספר טלפון חוקי. תקבל הודעת SMS לאישור זהותך. על ידי מסירת מספר הטלפון שלך, אתה מסכים לשימוש בנתונים אלה למטרות אימות וכמתואר במדיניות הפרטיות שלנו.

 1.  אחריות המשתמש:

אתה אחראי להבטיח שכל המידע שאתה מספק ל-icities.com מדויק ועדכני. אתה מסכים לא להתחזות לאדם כלשהו או להציג מצג שווא של זהותך או השתייכותך לכל אדם או ארגון.

 1. ניהול סקרים:

סקרים שנערכו באתר icities.com הם למטרות מידע ואינם מייצגים תוצאות רשמיות או מחייבות מבחינה משפטית. אנו שואפים לדיוק אך לא מבטיחים את תוקפן או מהימנותן של תוצאות הסקר.

 1. זכויות קניין רוחני:

התוכן באתר icities.com, לרבות טקסט, גרפיקה, סמלי לוגו ותוכנה, הוא רכושם של icities או של נותני הרישיונות שלה ומוגן על ידי חוקי זכויות יוצרים וקניין רוחני.

 1. שימוש אסור:

אינך רשאי להשתמש ב-icities.com לכל מטרה בלתי חוקית או באופן שמפר תנאים אלה, לרבות התנהגות מזיקה, הונאה, מטעה או פוגענית.

 1. שינויים בתנאים וההגבלות:

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות תנאים אלה בכל עת. אנו נודיע על כל שינוי על ידי פרסום התנאים החדשים ב-icities.com. המשך השימוש שלך באתר שלנו לאחר ביצוע שינויים מהווה הסכמה לשינויים אלו.

 1. סיום:

icities.com  שומרת לעצמה את הזכות להפסיק או להשעות את הגישה שלך לאתר בגין כל הפרה של תנאים והגבלות אלה, ללא הודעה מוקדמת או חבות.

 1. יישוב מחלוקות:

כל מחלוקת הנובעת או קשורה לתנאים והגבלות אלה או לשימוש שלך ב-icities.com ייפתרו על פי החוקים של תחום השיפוט שבו ממוקמת icities.

 1. מידע ליצירת קשר עבור הודעות משפטיות:

לכל הודעה משפטית או פנייה בנוגע לתנאים אלה, אנא צור קשר עם icities  קישור לטופס 

 1. שיפוי:

אתה מסכים לשפות ולהסיר אחריות מאתר icities ומכל הדירקטורים, נושאי המשרה, העובדים והסוכנים שלה מכל תביעה, נזק, חבות והוצאות הנובעות מהשימוש שלך באתר או מהפרת תנאים אלה.

 1. הפרדה וויתור:

אם תנאי כלשהו בתנאים אלה יימצא בלתי ניתן לאכיפה, שאר ההוראות ימשיכו בתוקף. ויתור על תנאי כלשהו אינו אומר ויתור מתמשך על תנאי זה.

 1. תקנות ספציפיות לתחום שיפוט:

תנאים אלה כפופים ומתפרשים בהתאם לחוקי תחום השיפוט שבו ממוקמת icities, ללא התחשבות בהוראות ניגוד החוק.
סעיפים נוספים בנושא קובצי Cookie, רישיון, היפר-קישורים לתוכן שלנו, iFrames, אחריות תוכן, שמירת זכויות וכתב ויתור ממשיכים כפי שצוין קודם לכן.

 

 

תפריט נגישות